+420 212 812 670|info@zelenazeme.sk

Content


Pavla v Zelenej Zemi pozná každý, najmä vďaka konopnej poradni, kde už roky pomáha zákazníkom s výberom a vhodným užívaním konopných produktov. S konopou sa zoznámil v škole, kde sa dozvedel o jej rekreačnom využití. Následne sa mu kvôli artritíde oboch členkov dostala do rúk konopná masť, ktorá mu veľmi pomohla pri bolestiach. Veľmi ho to zaujalo a s konope sa veľmi dobre zoznámil.

Až jedného dňa, keď išiel električkou na prednášku, narazil na billboard propagujúci časopis Legalizácia.cz. Neváhal a kúpil si predplatné. Na prvý článok si pamätá presne - bol o mužovi, ktorý si vďaka tejto bylinke vyliečil dedičnú rakovinu prostaty, a to bol pre neho impulz, aby sa začal touto bylinkou podrobnejšie zaoberať.

Nové čísla Legalizácie hltal ako žiadne iné čítanie predtým. Medzitým si kúpil takmer všetky v súčasnosti dostupné publikácie zaoberajúce sa konopou, a tak začal svoje samoštúdium.

Prevádzkuje konopnú poradňu v Zelenej zemi a s náležitou starostlivosťou sa stará aj o veľkoobchodnú distribúciu pre Českú republiku.

Ak si nie ste istí výberom správneho produktu alebo nastavením správneho dávkovania, neváhajte sa na neho obrátiť.

Kontaktujte Pavla pre konopné poradenstvo:

pavel.cermak@zelenazeme.cz
+420 720 562 486

Články:

Ako funguje CBD olej u detí s ADHD? 

Ako dlho účinkuje CBD?

 

Additional information